Veřejnost

Vážení zákazníci,

jsme malá rodinná firma působící na trhu gastronomie již od roku 1990. Každý den od časného rána připravují naši zaměstnanci kvalitní, zdravé a chutné stravování pro více než 700 dlouhodobých zákazníků.

V naší jídelně určené pro veřejnost si můžete každý pracovní den vybrat ze 4 druhů jídel, většinou tradiční české kuchyně. Polední menu zahrnuje polévku, hlavní jídlo, nápoj a nepravidelně salát či zákusek. Obědy si můžete sníst u nás v jídelně a nebo Vám je rádi zabalíme s sebou. Přijít může kdokoliv a není nutné předem nic objednávat.

K přípravě jídel využíváme nejmodernější automatiozované technologie od renomovaných světových výrobců. Náš šéfkuchař, Jirka Slavík, si chválí hlavně možnost tzv. noční vaření při nízké teplotě (tažení masa při 73 st. C). Díky tomu je takto upravené maso krásně měkké a zachová si všechny důležité vitamíny.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na ekologii a využíváme v maximální možné míře obnovitelnou energii. Máme vlastní fotovoltaickou elektrárnu, která nám za rok vyrobí 10 000 kW elektrické energie. Dále solární ohřev vody s kapacitou až 1000 L horké vody denně a v kuchyni za nás dýchá rekuperace s kapacitou až 4000 m3/hod. A obědy až k Vám do firmy nebo domů přivezeme pomocí 2 elektromobilů.

Zaplatit u nás můžete různými druhy poukázek - Gastropass(sodexo), Ticketrestaurant(edenred), chéque, Našestravenka


Aktuality

13.10.2020Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí vlády je od středy 14.10.2020 opět výdej možný pouze "z okénka", tj. odnos jídla s sebou bez možnosti návštěvy naší provozovny. Vzhledem k tomu, že se nám mohou tvořit u "výdejního okénka" fronty, tak nabízíme možnost firemním zákazníkům a zaměstnancům objednávku tel./mailem/online a odběr již připraveného jídla vzadu u vchodu do kychyně. Odbaveni budete bez čekání! Prosíme, abyste při čekání u výdejního okénka dodržovali rozestupy

16.3.2020 Dle nařízení vlády je až do 6.8. vstup do provozovoven veřejného stravování z důvodu probíhající epidemie pro veřejnost zakázán. Výdej obědů tedy nyní probíhá pouze formou odnosu s sebou z "výdejního okénka" od 10:00 do 12:00.

12.03.2020Vážení zákazníci, vyhlášená opatření se prozatím naší provozovny netýkají a jídelna je i nadále otevřená pro veřejnost v běžné otevírací době.

01.12.2016 Provozovna od 1.12. v režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.